Products

5903453003572 5903453003572 Ania
Ania Muffins Nature de bio -maman Ania Muffins Nature de bio -maman
200 g
83,20zł/kg

prix: 16,64 zł

PLN
1
3
Ania Muffins Nature de bio -maman
3 5
3.5 3 Ania Muffins Nature de bio -maman
date d'expiration 2026-11-01
5903453003602 5903453003602 Bio Ania
Bio Ania Muffins cacao biologique Bio Ania Muffins cacao biologique
de bio -maman 200 g
81,95zł/kg

prix: 16,39 zł

PLN
1
2
Bio Ania Muffins cacao biologique
5 5
5 3 Bio Ania Muffins cacao biologique
date d'expiration 2026-11-01
5903453004005 5903453004005 Bio Ania
Bio Ania Grunchy Orkisz . Bio Ania Grunchy Orkisz .
180 g
59,89zł/kg

prix: 10,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-31
5903453003640 5903453003640 Bio Ania
Bio Ania Bio Anne la maison sans Bio Ania Bio Anne la maison sans
gaufrettes BIO son 190 g
66,95zł/kg

prix: 12,72 zł

PLN
1
1
Bio Ania Bio Anne la maison sans
4 5
4 3 Bio Ania Bio Anne la maison sans
date d'expiration 2027-03-01
5903453005422 5903453005422 Bio Ania
Bio Ania BIO rectangulaire Bio Bio Ania BIO rectangulaire Bio
Biscuits Ania 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
5903453005415 5903453005415 Bio Ania
Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania
ronde 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania
5 5
5 1 Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania
date d'expiration 2027-04-30
5903453003039 5903453003039 Bio Ania
Bio Ania Bio Ania colle Bio Ania Bio Ania colle
feuilletée sans BIO sucre ajouté 70 g
136,14zł/kg

prix: 9,53 zł

PLN
1
2
Bio Ania Bio Ania colle
4 5
4 3 Bio Ania Bio Ania colle
date d'expiration 2027-05-30
5903453005040 5903453005040 Ania
Ania Bio Ania ciasteczka mini Ania Bio Ania ciasteczka mini
jungle BIO 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
Ania Bio Ania ciasteczka mini
4 5
4.5 3 Ania Bio Ania ciasteczka mini
date d'expiration 2027-08-30
5903453007822 5903453007822 Bio Ania
Bio Ania Bio Ania krakersy mini Bio Ania Bio Ania krakersy mini
jungle BIO 100 g
59,90zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
5903453003633 5903453003633 Bio Ania
Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez
dodatku 190 g
68,37zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
3
Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez
5 5
5 2 Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez
date d'expiration 2027-04-01
4019886000208 4019886000208 Sodasan
Sodasan écologique liquide Sodasan écologique liquide
vaisselle avec un parfum de citron bio 1 litr

prix: 22,70 zł

PLN
1
2
4019886000239 4019886000239 Sodasan
Sodasan liquide vaisselle bio Sodasan liquide vaisselle bio
écologique 500 ml
29,98zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
4019886023566 4019886023566 Sodasan
Sodasan liquide vaisselle Sodasan liquide vaisselle
écologique pour la bio sensible 500 ml
29,98zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
4038375025003 4038375025003 Natumi
Natumi Crème de riz bio Natumi Crème de riz bio
200 ml
30,90zł/l

prix: 6,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-12-01
5411788026253 5411788026253 Lima
Lima Funk CAFÉ 500g BIO - LIMA Lima Funk CAFÉ 500g BIO - LIMA
500 g
55,40zł/kg

prix: 27,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-01
3445020002615 3445020002615 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
do gotowania 500 ml
39,98zł/l

prix: 19,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5